Advert

Kiraz Öğretmenevi yeni haliyle beş yıldızlı otel konforuna kavuştu

Kiraz Öğretmenevi yeni haliyle  beş yıldızlı otel konforuna kavuştu
Kiraz Öğretmenevi yeni haliyle  beş yıldızlı otel konforuna kavuştu admin
Bu içerik 110 kez okundu.

Yenilenen Kiraz Öğretmenevi, hizmet kalitesini artırdı. Örnek bir çalışma sergileyen Kiraz Öğretmenevi   Müdürü Nail Pınar ve Müdür Yardımcısı Mustafa Atalay'a çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Yenilenen Kiraz Öğretmenevi'nde tüm imkanlar geniş bir şekilde sunulurken hijyenik odalarında klimalar, mini buzdolabı, TV, modern banyo ve tuvalet mevcuttur.

Öğretmenevi'nde üç personel ile hizmet verilmektedir. Öğretmenevi Müdürü Nail Pınar, Müdür Yardımcısı Mustafa Atalay ve Otel Temizlik Ekibi Fatma Tamkan ile 24 saat esasına göre hizmet verilmektedir.

Yapılan açıklamada, "Öğretmenevimizde 21 oda ve 40 yatak kapasitesi ile Kiraz ve dışarıdan gelen misafirlerimizi, öğretmenlerimizi ağırlamaktan onur duyarız" denilirken ayrıca Kiraz Öğretmenevi'nin yenilenmesinde büyük katkısı olan eski kaymakam Emin Kaymak, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak ve Öğretmenevi için gecesini gündüzüne katan Müdür Yardımcısı Mustafa Atalay'a katkılarından dolayı teşekkür edildi.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahidi Erdoğan olacak
Şahidi Erdoğan olacak
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı