Advert

Tire'ye taze kan Ali Kaygusuz

Tire'ye taze kan Ali Kaygusuz
Tire'ye taze kan Ali Kaygusuz admin
Bu içerik 164 kez okundu.

AK Parti Tire İlçe Kongresi'nde aday olduğunu açıkladı. İlçe Kongresi'ne sayılı günler kala AK Parti Tire İlçe Başkan Adaylığı için uzun süredir parti tabanında istişarelerde bulunan Ali Kaygusuz, ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

AK Parti'ye gönül veren parti üyeleriyle uzun süredir istişarelerde bulunduğunu ve parti tabanından değişime yönelik yoğun bir istek gördüğünü ifade eden Muhasebeci Ali Kaygusuz, parti üyelerinden gelen değişim taleplerinin karşılıksız olmadığını söyledi.

Mevcut AK Parti ilçe yönetiminin AK Parti'nin vizyonuna ve Tirelilerin taleplerinde cevap veremediğini sözlerine ekleyen Kaygusuz, "İlçe yönetimimizin partimizin dinamiklerine ve vizyonuna uygun yenilenmesi gerektiğini fark ettik. Mevcut ilçe yönetimimizin halkımız ve Tire'nin ihtiyaçlarından kopuk, pasif ve sonuç alamayan tavrı, bizi bu kararı almaya yöneltti. Arkadaşlarımızla birlikte kurucu üyelerimiz, eski yöneticilerimiz ve birçok üyemizin beklentilerini karşılayacak güçlü ve aktif bir yönetim oluşturmaya hazırız. AK Parti olarak ülkemize, milletimize ve ilçemize daha aktif hizmetler yapabilmek adına AK Parti Tire İlçe Başkanlığı görevine talip olduk. Ülkemiz, halkımız, Tire ve partimizle birlikte hakkımızda hayırlı olsun. Allah, kimseyi bu kutlu görevde utandırmasın" dedi.   

Kaygusuz, ayrıca zaman geçirmeden önümüzdeki ay yapılacak olan ilçe kongresi için çalışmaları başlatacaklarını sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye başkanından Ankara çıkarması
Belediye başkanından Ankara çıkarması
Uyuşturucuya geçit yok
Uyuşturucuya geçit yok