Advert

Başkan Yılmazlar'dan başarılı öğrencilere yemek

Başkan Yılmazlar'dan başarılı öğrencilere yemek
Başkan Yılmazlar'dan başarılı öğrencilere yemek admin
Bu içerik 224 kez okundu.

YKS ve LGS'de başarılı olan Beydağlı öğrenciler için Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar yemek etkinliği düzenledi. Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Akif Kıyak, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Ovalı, Ruhi Selek ve okul müdürleri Fedai Kozan, Fikret Pala ve Mehmet Erdoğan'ın da katıldığı yemekte konuşan Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, tüm öğrencileri tebrik ederek bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diledi.

 

Başkan Yılmazlar, "Bu yıl ilk defa başlatmış olduğumuz uygulama ile hem YKS'de hem de LGS'de ilçemizden güzel okullara yerleşen kardeşlerimizle bir araya geldik. Hepinizi tebrik ediyorum. Sınav, her şey değil. Sizin varlığınız, sizin evlat oluşunuz en kıymetli şey. Gelişmiş ülkeler ve medeniyetler, şüphesiz kendini geliştirmiş, kültürlü bireylerden meydana gelir. Siz de hem kendinizi geliştirip vatana, memlekete, insanlığa faydalı birer birey olma yolunda çok çalışıp çaba sarf edeceksiniz hem de Beydağ'ımızı ve bizi en iyi şekilde temsil ederek övünç kaynağımız olacaksınız. Sizden ricam, eğitim-öğretim hayatlarınızı tamamladığınızda Beydağ'ımızı unutmayın" dedi.

 

"Siz, bizim geleceğimizsiniz”

 

Başkan Yılmazlar, sözlerini şöyle sürdürdü, "Biz de her zaman olduğu gibi bundan sonra da eğitim-öğretim camiası ve siz genç kardeşlerimiz için her türlü fedakarlıktan kaçınmayacağız. Siz, bizim geleceğimizsiniz. Bu duygularla; öğrenim hayatına devam eden ve edecek olan siz Beydağlı öğrenci kardeşlerimi bir kere daha kutluyor ve eğitim hayatlarınızda başarılar diliyorum."

 

Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi de gençlerin geleceğine yön verecek lise ve üniversite hayatının çok önemli olduğunu vurgularken tüm gençlerden şehirlerinin, ülkelerinin geleceği için hayaller kurmalarını ve bu hayallerinin peşinden koşarak, yurt dışı tecrübeleri edinerek ufuklarını genişletmelerini istedi.

 

Başkan Yılmazlar, konuşmaların ardından İlçe Kaymakamı, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve meclis üyeleri ile birlikte başarılı öğrencilere hediyelerini vererek birlikte hatıra fotoğraf çektirdi.
 

Osman Toka

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı