Advert

Kiraz'da Gaziler Günü kutlaması

Kiraz'da Gaziler Günü kutlaması
Kiraz'da Gaziler Günü kutlaması admin
Bu içerik 380 kez okundu.

Kiraz'da Gaziler Günü kutlandı. Şehit Birol Uysal Parkı'nda düzenlenen ve Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Gencay Bulut'un sunduğu kutlamalara Beydağ Kaymakamı ve Kiraz Kaymakam Vekili Abdurrahman Çelebi, Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Kavgas, Emniyet Müdür Vekili  Komiser İlksen Koca, genç komiserler Barış Ertaş ile İsmail Ekici, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şerif Emre Akın, Şoförler Odası Başkanı Selim Özdeveci, CHP İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya, Zabıta Müdürü Ali Gülmez, genç ve fişek gibi ekibiyle Hastane Müdürü Durmaz Erdem, Atatürk Okulu Müdürü Hüseyin Efeoğlu ve kutlamada gaziler adına konuşma yapan Kıbrıs Gazisi Süleyman Doğan katıldı.

Doğan, yaptığı konuşmada, "Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Gazilerimize de Allah uzun ömür versin. Biz var olduğumuz sürece Türk bayrağı ve vatan topraklarımızı kimse alamaz" dedi.

Belediye Başkanı Saliha Özçınar, "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e İstiklal Mücadelesi'ndeki önderliğinden dolayı Gazi unvanının verilişinin yıl dönümünü ve Gaziler Günü'nü en içten duygularımızla kutluyoruz" diyerek gazilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Gaziler de Belediye Başkanı Saliha Özçınar'a teşekkür ettiler.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı