Advert

Başkan Sürekli'den havzaya çıkarma

Başkan Sürekli'den havzaya çıkarma
Başkan Sürekli'den havzaya çıkarma admin
Bu içerik 124 kez okundu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; geçen hafta Kiraz, Beydağ ve Ödemiş'e gelerek bu üç ilçede temaslarda bulundu. Dünkü ziyaretlerine Kiraz'dan başlayan Sürekli'nin ilk durağı, AK Parti Kiraz İlçe Başkanlığı olurken daha sonra ise sırasıyla Kiraz Belediyesi, Kiraz Belediyesi Meclis Üyesi Baki Yazan ve Kiraz Ziraat Odası'na gidildi. Kiraz programında ayrıca Kiraz Devlet Hastanesi de vardı.

Kiraz'ın ardından Beydağ'a geçip AK Parti Beydağ İlçe Başkanlığı, Beydağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve inşaatı süren Beydağ Devlet Hastanesi'ne giden Sürekli, son olarak Ödemiş'e geldi. Burada ilk önce AK Parti İlçe Başkanlığı'na giden Sürekli, akabinde yeni üye Mustafa Kazan'a ve eski üye Güngör Kaçar'a vefa ziyaretinde bulunurken programını bölge ilçe başkanları toplantısı ile tamamladı.

Kiraz temaslarını anlattı

Başkan Sürekli, Kiraz temasları hakkında şunları söyledi: "Kiraz İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek Gönül Seferberliği programımız kapsamındaki çalışmalarımızı değerlendirdik. Kiraz’da partimiz için ter döken tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. İnandığımız yolda, liderimizin ardından yorulmadan, aşkla yürümeye devam edeceğiz.

Kiraz Belediye Başkanlığımızı ziyaret ettik. Gönül Belediyeciliği ilkeleri ile Kirazlı hemşehrilerimize hizmet eden Belediye Başkanımız Saliha Özçınar ve tüm ekip arkadaşlarını başarılı çalışmaları için tebrik ediyoruz.

Kiraz Belediye Meclis Üyemiz Baki Yazan'ın vefat eden oğlu Cem Yazan için taziye ziyaretinde bulunduk. Rabbim, rahmetiyle tecelli etsin; cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın. Kiraz Ziraat Odası'nı ziyaret ettik. Başkan Gürkan Okka'dan çalışmaları hakkında bilgi aldık. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum."

Onur Karagöz

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”