Advert

Kiraz Belediyesi'nden 48 adet arazi satışı ilanı

Kiraz Belediyesi'nden 48 adet arazi satışı ilanı
Kiraz Belediyesi'nden 48 adet arazi satışı ilanı admin
Bu içerik 190 kez okundu.

Kiraz Belediye Başkanlığı, kendisine ait tarlaların bazılarını ihale usulü ile satışının yapılacağını duyurdu. Satışlar için başvuruda bulunmak ve ihaleye katılmak isteklilerin neler yapması gerektiğine dair satış başvuru kılavuzu yayımlayan belediye başkanlığı, bu kılavuzda muhammen bedel listesini de açıkladı. Kiraz Belediye Başkanlığı'nın Resmi İlan Portalı üzerinde yer alan satış listesinde yer alan 48 gayrimenkul şu şekilde sıralandı: Eğimli kıraç arazi, düz taban arazi, içinde iki katlı bina bulunan arazi, zeytinlik düz taban arazi, incirlik eğilimli taban arazi, dik eğimli taban arazi.

 

Bu gayrimenkullerin satışına dair detaylı bir açıklamada bulunan Kiraz Belediye Başkanlığı, şu bilgileri verdi: "İzmir ili Kiraz ilçesinde bulunan, mülkiyeti belediyemize ait ekteki çizelgede mahallesi, ada parseli ve tüm özellikleri belirtilen 48 (kırk sekiz) adet taşınmazın 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesi açık teklif usulüne göre 18.11.2020, 19.11.2020 ve 20.11.2020 tarihlerinde satış ihalesi yapılacaktır."
 

Müdürlükten bilgi alınabilir
 

Söz konusu gayrimenkuller için ihaleye katılacak olan ve detaylı bilgi alacak olan vatandaşlar, Kiraz Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nden detayları öğrenebilecekler. Bu kurum üzerinden satış şartnamesine ulaşabilecek adayların ihaleye katılmak istemeleri durumunda bu şartnameyi almaları gerekiyor. 
 

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe