Advert

Yardım hizmetlerine virüs arası

Yardım hizmetlerine virüs arası
Yardım hizmetlerine virüs arası admin
Bu içerik 150 kez okundu.

Kiraz'da belediyeye bağlı ikinci el eşya mağazası, ilçede artan koronavirüs vakaları nedeniyle geçtiğimiz haftadan itibaren 15 gün süreyle kapalı tutulacak. Bunun yanı sıra yardıma muhtaç vatandaşlara gerçekleştirilen yemek yardımı da aşçıların virüse yakalanmaları nedeniyle yine aynı süre zarfında gerçekleştirilemeyecek.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, "İlçemizde artan vakalarla birlikte ve temaslı durumlardan dolayı ikinci el eşya mağazamız ve yardıma muhtaç insanlara yemek dağıtımı yapan ekibimiz de etkilenmiştir. 15 gün sureyle mağazamız kapalı olacaktır. Asçılarımız da karantinada olduğu için 15 günlük yemek yardımına ara vereceğiz. Zor bir süreçten geçiyoruz. İlçemiz, ciddi anlamda riskli durumda ve önlemlerimizi de her geçen gün artırıyoruz.

Mümkün oldukça evde kalmaya, çocuklarımız ve yaşlılarımızı sokağa çıkarmamaya özen göstermeliyiz. Toplu oturmalar ve ev günleri gibi sosyal mesafe ve maskenin aranmadığı durumlardan uzak kalmayı unutmayın. Son vakaların özellikle bu durumlardan kaynaklı olduğunu unutmamak gerek. Birlikte başaracağız" şeklinde konuştu.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”