Advert

Başkan Yılmazlar görevinin başında

Başkan Yılmazlar görevinin başında
Başkan Yılmazlar görevinin başında admin
Bu içerik 129 kez okundu.

Koranavirüs tedavisi ve karantina sürecini tamamlanan Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, görevine başladı. Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar'ın 1 Aralık'ta Covid-19 testi pozitif çıkmış bunun üzerine evinde karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştı. Geçen süreçte tedavisini ve karantina sürecini evinde geçiren Başkan Yılmazlar, tedavisinin bitmesinin ardından yeniden görevine döndü.

 

Yaşadığı süreçte uzaktan yürüttüğü hizmetlere kaldığı yerden devam ettiğini belirten Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, "Tedavi ve karantina sürecini tamamlayarak yeniden hemşehrilerime hizmet edebilmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Tüm ekip arkadaşlarımla birlikte Beydağ'ımızı daha güzel yarınlara taşıyabilmek adına canla başla çalışmaya, geleceğin Beydağ'ını inşa çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalarımız için de Allah'tan acil şifalar diliyorum. Salgın süreci boyunca canla başla en ön safta mücadele veren sağlık çalışanlarımıza da sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

 

"Hep birlikte kurallara uyalım"

 

Salgınla mücadelede hayati önem arz eden maske, mesafe ve hijyen konularına dikkat çeken Başkan Yılmazlar, "Özellikle fiziksel temastan kaçınma, sosyal mesafeyi koruma, kalabalık ortamlarda bulunmama ve hijyen kurallarına çok dikkat etmemiz gerekiyor. Hep birlikte belirlenen kurallara uyduğumuz sürece inanıyoruz ki bu zor günleri birlikte atlatacağız" diye konuştu.

 

Özcan Çetin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”