Advert

Başkanlar arasında fikir alışverişi

Başkanlar arasında fikir alışverişi
Başkanlar arasında fikir alışverişi admin
Bu içerik 169 kez okundu.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u ziyaret etti.
Eskişehir'e bağlı ilçede Başkan Kurt'un makamında gerçekleşen ziyarette iki başkan bir süre sohbet etti. Koronavirüs salgınından ekonomiye kadar birçok konuda konuşan iki başkan, belediyecilik faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
 

Odunpazarı Belediyesi'nin gerçekleştirdiği halkçı ve sosyal belediyecilik çalışmaları ile örnek belediyeler arasında yer aldığına dikkat çeken Eriş, Başkan Kurt'u Odunpazarı'nda hayata geçirdiği projelerden dolayı tebrik etti. Odunpazarı Belediyesi ile birlikte ortak çalışmalar yapmak istediklerini ifade eden Eriş, belediyeler arası işbirliğinin önemine değindi.
 

"Ödemiş ile dayanışma

içinde olmak istiyoruz"

 

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Eriş'e ziyareti için teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesi'nin belediyeler arasındaki dayanışmaya önem verdiğini söyleyen Başkan Kurt, bu dayanışmaya örnek olacak çalışmalar gerçekleştirdiklerini kaydetti. Ödemiş Belediyesi ile de dayanışma içinde olmak istediklerini söyleyen Başkan Kurt, Eriş'e çalışmalarında başarılar diledi.

 

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da