Advert

AK Parti'de genç başkanlar mazbatalarını aldılar

AK Parti'de genç başkanlar mazbatalarını aldılar
AK Parti'de genç başkanlar mazbatalarını aldılar admin
Bu içerik 155 kez okundu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, partisinin bazı ilçe teşkilatlarına atanan gençlik kolları başkanlarına il başkanlığında mazbata verilmesi töreninde yaptığı konuşmada İzmir'in altı ilçesinde gençlik kolları kongrelerinin yapıldığını, deprem ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla diğer ilçelerde atama süreci başlattıklarını kaydetti.

Yenilenen teşkilat ve yeni bir heyecanla yola devam ettiklerini ifade eden Sürekli, "Gençlik ve kadın kollarımız, ana kademe ile birlikte coşku içinde çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız; 2023 yılında yapılacak genel seçimlerde Cumhur İttifakı'nı en yüksek oyla seçtirmek, 2024 Yerel Seçimleri'nde de Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanmak" ifadelerini kullandı.

İzmir'in yerel seçimlerden sonra sıkıntılı bir süreç yaşadığını ileri süren Sürekli, "İzmir, ihmal edilmiş bir şehir. İnşallah bu açığı 2024 yılından sonra Cumhur İttifakı belediyeleri kapatacak" dedi.

Havzada beş yeni başkan

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Vahit Atalan da yerel seçimlerde İzmir'i güzel hizmetlerle buluşturmayı hedeflediklerini belirtti. Atalan, "AK Parti; sandıklarla gelen bir partidir, mahallelerle gelen bir partidir. Biz, gençlik kolları olarak sandıklara sahip çıkacağız" diye konuştu.

Törende Ödemiş'te Hüseyin Aydın, Beydağ'da Onur Şenkal,  Kiraz'da Ahmet Şimşek, Selçuk'ta Ali Altay ve Tire'de Hasan Kahraman, ilçe gençlik kolları başkanlığı mazbatasını aldı. Törene AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ertuğrul Yılmaz ile partililer katıldı.

Onur Karagöz

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”