Advert

"Yeni yılda azim ve kararlılığımız sürecek"

admin
Bu içerik 135 kez okundu.

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, yeni yıl kutlama mesajında duygu ve düşüncelerini paylaştı. Başkan Özçınar, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Saygıdeğer hemşerilerim! Acı ve tatlı günleri mutluluk veren anılarıyla koca bir yılı daha geride bıraktık. Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2021 yılının Kiraz'a, İzmir'e, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.

Kiraz Belediyesi olarak 2020 yılında yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık. Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir.

"Kirazlıların yararı önceliğimiz olacak"

Kiraz Belediyesi ailesi olarak sizlerin gücünüzden güç alarak ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Kiraz'ımızı layık olduğuna yakışır bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yönetim anlayışımızdaki temel ilkelerimizden biri, 'Her şey halk için, Kiraz için' felsefesini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yapacağımız çalışmalarda bugüne dek olduğu gibi Kirazlıların yararı, birinci önceliğimiz olacak.

Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek Kirazlıların çıkarı ve yararı doğrultusunda sosyal belediyecilik çalışmalarımızla da çıtayı daha da yukarı taşıyacağız.

"Büyük titizlilikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz"

Her yeni yıl; umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Kiraz Belediyesi; halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa başta sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor; en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”