Advert

Büyük Torbalı artık bütün ilçelerde

Büyük Torbalı artık bütün ilçelerde
Büyük Torbalı artık bütün ilçelerde admin
Bu içerik 182 kez okundu.

Torbalı'nın en eski yerel gazetesi olan Büyük Torbalı Gazetesi'nin dağıtımı, Torbalı sınırlarını aştı. Büyük Torbalı Gazetesi'nin baskı sayısı artarak İzmir'in 30 ilçesindeki bayilerde satışa başlandı.

2019 yılında Büyük Torbalı Gazetesi'nin yönetiminin değişmesiyle gazetenin basımı başta olmak üzere pek çok alanda değişiklikler yaşandı. Büyük Torbalı Gazetesi Genel Koordinatörü İsmail Atahan Keçeci'nin girişimleri doğrultusunda gazetenin renkli baskısına geçildi. Sayfaların renklenmesiyle okuyucularından olumlu geri dönüşler alan Keçeci, Büyük Torbalı Gazetesi'nin her gün 3000 adet basılarak il genelindeki 30 ilçeye gazete dağıtımına başlandığını kaydetti.

"Hizmet alanımız ilçe sınırlarını aştı"

Büyük Torbalı Gazetesi Genel Koordinatörü İsmail Atahan Keçeci, 30 ilçeye gazete dağıtımının yapılmasıyla ilgi yaptığı açıklamalarında, "Bu yıl 24 yaşına giren Torbalı'nın en köklü yerel gazetesinin hizmet alanı, ilçe sınırlarını aştı. Büyük Torbalı Gazetesi, artık sadece tek bir ilçenin değil; İzmir'in bütün ilçelerinin gazetesi oldu. Kendi matbaamızda oluşturduğumuz alt yapımız ile her gün binlerce gazete basarak İzmir'in geneline dağıtım yapmaya başladık. Gazetemizin haber içeriğini de ağırlıklı olarak Torbalı olmak kaydı ile diğer ilçelerdeki önemli olaylara yer verecek şekilde düzenledik. İlçe halkının destekleriyle ayakta kalan Büyük Torbalı Gazetesi, İzmir geneline dağıtımında tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak basın hayatına devam edecek" ifadelerini kullanarak sözlerine nokta koydu.

Özcan Çetin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da