Advert

Üç aydır haber alınamıyor

Üç aydır haber alınamıyor
Üç aydır haber alınamıyor admin
Bu içerik 135 kez okundu.

Ödemiş'te üç ay önce ailesi tarafından kayıp ihbarı verilen ve daha önce de haberleştirdiğimiz 17 yaşındaki kızın bulunması için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Türkmen Mahallesi'nde ikamet eden Mustafa Acan, 6 Ekim 2020'de 17 yaşındaki kızı Cansu Acan'ın evden ayrıldığını ve bir daha haber alamadığını belirterek İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne kayıp başvurusunda bulundu. İhbarın ardından polis ekipleri, kayıp kızın bulunması için ülke genelinde çalışma başlattı.

"Hayatından endişe duyuyoruz"

Baba Mustafa Acan, süre uzadıkça kızının hayatından endişe ettiğini belirtti. Kızının bulunması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade eden Acan, "Kızım Cansu, 2020 yılının Ekim ayı içinde aniden kayıplara karıştı. Kızımın bulunması konusunda güvenlik güçleri, ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Biz de bir an önce sağ salim bulunmasını ve eve dönmesini istiyoruz. Yaklaşık üç aydan beri kayıp olan kızım Cansu'nun hayatından endişe duyuyoruz" diye konuştu.

Acan, kayıp ihbarının ardından ülke genelindeki emniyet ve jandarma birimlerine kızının fotoğrafının da olduğu mesajın gönderildiğini de sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”