Advert

DEVA Partisi Kiraz'da ilçe başkanı Hakkı Sab

DEVA Partisi Kiraz'da ilçe başkanı Hakkı Sab
DEVA Partisi Kiraz'da ilçe başkanı Hakkı Sab admin
Bu içerik 193 kez okundu.

 

Eski bakan Ali Babacan'ın kurduğu DEVA Partisi, Türkiye genelinde olduğu gibi Küçük Menderes Havzası'nda da teşkilatlanmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultuda DEVA Partisi'nin Kiraz ilçe başkanı Hakkı Sab oldu.

DEVA Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab, "Ülkemizin özlemini çektiği güzel günlere ulaşması için hep birlikte çalışacağımız güzel bir ailenin içinde bulunmanın onurunu ve sevincini yaşıyorum. Ülkem ve geleceğim adına, ilçemiz ve çocuklarımız için elimi taşın altına koymak istedim. Başından beri takip etmiş olduğum DEVA ailemize İl Başkanımız Sayın Seda Kaya Ösen Hanımefendi, İl Teşkilat Başkanımız Mesut Özdamar Beyefendi, il yönetimimiz ve ilçe kurucu heyetimizin de takdirleri ile Kiraz İlçe Başkanı görevine getirilerek katıldım. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın sürekli olarak vurguladığı demokrasi, hukukun üstünlüğü, liyakat sözlerinden ve samimiyetinden etkilenmiş bir genç olarak bu göreve gelmiş olmaktan son derece mutluyum.

Amacımız; Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde genç, dinamik, uzlaşmacı ve akılcı 'yeni nesil bir siyaset' anlayışı ile yolumuza devam etmek, Kiraz ilçemize ve ülkemize faydalı olmaktır. Hedefimiz, Atatürk'ün bizlere dediği gibi ülkemizi muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarmaktır.

Ekibini yakında açıklayacak

Bu yolda beni desteklemiş olan öncelikle aileme, eşime ve oğluma, sonrasında önümüzdeki günlerde isimlerini sizlerle paylaşacağımız tecrübeli, güçlü ve donanımlı ekibime ve siz değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlikte başarabileceğimize inancımız sonsuz. Güzel ilçemiz Kiraz'ın sorunlarına Kirazlı hemşehrilerimizle istişare ederek hep birlikte çözüm bulmaya çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Allah, bize çıktığımız bu yolda doğru ve dürüst hizmet edebilmeyi nasip etsin inşallah. Bundan sonra partimizde çalışmalar, tüm hızıyla devam edecek" dedi.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret