Advert

Milletvekilinden iki ilçeye ziyaret

Milletvekilinden iki ilçeye ziyaret
Milletvekilinden iki ilçeye ziyaret admin
Bu içerik 169 kez okundu.

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Ödemiş ve Tire ilçelerine ziyaretlerde bulundu. MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Muhammet Osman Ölmez , MHP Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Ödemiş Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden Osmanağaoğlu, "Sağlık ordumuza şükranlarımızı sunduk. Başhekimimiz Oktay Okuş’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Değerlendirme toplantısı yapıldı

Osmanağaoğlu'nu Tire'de ise MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Muhammet Osman Ölmez, MHP İlçe Başkanı Arif Demirkan ile MHP Tire Kadın Kolları Başkanı Ece Öztabak karşıladı. Parti binasında yönetim kurulu üyeleri ile bir değerlendirme toplantısı yapan Osmanağaoğlu, daha sonra Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu'nu ziyaret etti. Çobanoğlu ve Osmanağaoğlu, Tire'nin ihtiyaçları ve talepleri ile salgın sürecini değerlendirdi.

Osmanağaoğlu ve beraberindekiler, daha sonra Tire İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Evran'ı ziyaret etti. Ziyarette Tire İlçe Tarım ve Orman Müdürü Evran, Tire'deki tarım ve hayvancılık ile ilgili bilgi verdi. Osmanağaoğlu, daha sonra Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı ile bir araya geldi. Delikanlı, ziyarette Tire'nin marka ürünleri ile ilgili yapılan çalışmaları ve projeleri anlattı.

Osmanağaoğlu; daha sonra Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü, Tire Sosyal Güvenlik Kurumu'nu ve Tire Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”