Advert

İkinci durağı Beydağ oldu

İkinci durağı Beydağ oldu
İkinci durağı Beydağ oldu admin
Bu içerik 115 kez okundu.

Sabah saatlerinde Kiraz'da gerçekleşen programa katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, eşi Neptün Soyer ile beraberindekiler, programın ardından Beydağ'a geldi. İlçe girişindeki Küçük Menderes Nehri'nde Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, CHP ilçe başkanlıkları, 25 mahalle muhtarı, STK'lar, oda başkanları, daire başkanları ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılanan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer'e çiçek takdim edildi. Karşılamanın ardından Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer, karambol tohumu hasadı gerçekleştirdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Beydağ'da Şehit Piyade Er Başaran Kahraman Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi. Açılış öncesi Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar konuşma yaptı. Yılmazlar'ın ardından Tunç Soyer de konuştu. Açılışta Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirilip keşkek dağıtıldı.

Daha sonra Soyer, CHP Beydağ İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. CHP Beydağ İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından Tunç Soyer, Beydağ'da muhtarlar toplantısına katıldı. Toplantıda 2020 yılının çalışmaları ve projeler görüşüldü.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’a yapılacak yatırımlar görüşüldü
Kiraz’a yapılacak yatırımlar görüşüldü
Turhan Eke'nin acı kaybı
Turhan Eke'nin acı kaybı