Advert

AK Partili vekilden Ödemiş'e ziyaret

AK Partili vekilden Ödemiş'e ziyaret
AK Partili vekilden Ödemiş'e ziyaret admin
Bu içerik 160 kez okundu.

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Ödemiş'te ziyaretler gerçekleştirdi. Karapınar, ilk ziyaretini partisinin Ödemiş ilçe teşkilatına gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Muhammet Şen ve partililerle bir araya gelen Kırkpınar, ardından Ödemiş Süt Birliği ile İzmir Damızlık Birliği'ni ziyaret etti.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Kırkpınar, koronavirüs salgını nedeniyle ziyaretleri sık sık gerçekleştiremediklerini belirtti. AK Parti'nin vatandaşlara hizmet üretmek için aralıksız çalıştığını ifade eden Kırkpınar, "Gecemizi gündüzümüze katarak 18 yıldan beri çalışmalarımızı ciddi anlamda gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da inşallah gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Biz; her sektörde her alanda, tarımdan sanayiye iç politikadan dış politikaya bütün alanlarda, bütün sektörlerde devrim niteliğinde gelişmeler ve yenilikler gerçekleştirdik" dedi.

"Büyük oranda artışlar yaşandı"

Ödemiş, Kiraz, Beydağ bölgesinde çiftçiler ve üreticilerle bir araya gelmek için ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Kırkpınar, "Burada üreticilerimizin, çiftçilerimizin sorunlarını dinliyoruz. Devletimizin tarım ve hayvancılıkla ilgili politikalarını çiftçilerimizle, vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Özellikle 18 yıl önce Türkiye'deki canlı hayvan sayısı ve süt üretimiyle bugünkü süt üretimini karşılaştırdığımızda yüzde 200, yüzde 300 oranında çok ciddi anlamda bir artışlar var. Küçük ve büyükbaş hayvan sayımızla ilgili kıyaslama yaptığımızda çok ciddi anlamda yüzdesel olarak büyük artışlar var. Kırmızı et üretimimiz, yine büyük oranlarda artışlar gösteriyor. Tarım ve hayvancılık alanında geçmişle kıyas kabul edilemeyecek oranda büyük artışlar gerçekleştirdik" diye konuştu.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Kiraz Kadın Kolları’ndan basın açıklaması
CHP Kiraz Kadın Kolları’ndan basın açıklaması
Başkan Saliha Özçınar Kutlu İkinci kez koranavirüse yakalandı
Başkan Saliha Özçınar Kutlu İkinci kez koranavirüse yakalandı