Advert

Kırkpınar, Ödemiş'e geldi

Kırkpınar, Ödemiş'e geldi
Kırkpınar, Ödemiş'e geldi admin
Bu içerik 110 kez okundu.

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Ödemiş'e gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında İYİ Parti  Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ve partililerle bir araya geldi.

İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç, "Partimizin İzmir İl Başkanı Sayın Hüsmen  Kırkpınar ile birlikte partimiz teşkilatında parti içi buluşma ziyaretinin yanı sıra vatandaşlarla ve esnafla buluşma gerçekleşmiştir. Bu kapsamda İl Başkanımız ile yaptığımız teşkilat çalışmalarımızı değerlendirdik.  Bunun yanında Ödemişli değerli hemşehrilerimizle buluşma gerçekleştirdik. Parti olarak faaliyetlerimize aralıksız olarak devam ediyoruz" mesajını verdi.

"Türkiye'nin devasa problemleri var"

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ise Türkiye'nin devasa problemleri olduğunu belirtti. Kırkpınar, "Türkiye, maalesef şu anda birçok sorun ile karşı karşıyadır. Bununla birlikte hem esnafl hem de diğer vatandaşlarımız, çeşitli sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Daha iyiye ulaşmak, daha iyiyi yakalamak için bireysel olarak bir mücadele verilir. Bu mücadeleciyi takdir edip yukarıya taşıyacak ise kamu vicdanıdır. Bu da devlettir, belediyedir. Eğer siz, doğru işi doğru zamanda yaparsanız her şey doğru gider, her şey yerini bulur.

Bugün 2023 Haziran dedikleri seçim takvimi, olmazsa olmaz dedikleri günün dışında teklif getirenleri hain ilan edenler, Türkiye'nin devasa problemleri ile ilgili sondan bir önceki karar mekanizmasının başında duruyor. Hazine bakanı, maliye bakanı, sağlık bakanı var mı bir sorun yok. Hiç siyasetle ilgili olmayan bir insan dahi bugün siyaseti takip etme durumuna geldi çünkü can yanıyor. Nasıl can yanıyor? Eline geçen paranın değeri yok, ürünü satsa yerine koyamıyor. Yetmedi, bir de pandemiyle karşılaştık. Dünya karşılaştı ama bizim karşılaştığımız dönemde sistemin ağır yükünü bugüne çekti" ifadelerini kullandı.

Doğu Türkistanlılar için lokma döktürdüler

İYİ Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı, İl Başkanı Kırkpınar'ın ziyaretinin yanı sıra teşkilat binası önünde 'Doğu Türkistan Kan Ağlıyor' pankartıyla lokma döktürdü. Vatandaşlar ve partililer, lokma dökme etkinliğine büyük ilgi gösterdiler.

Yeni katılanlara rozet

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, parti çatısına yeni katılanlara rozet taktı. Kırkpınar, partiye yeni katılanlarla ilgili olarak, "Günden güne yeni katılımlarla büyüyen İYİ Partimizi tercih eden Ödemişli partililerimize hayırlı uğurlu olsun. Bundan sonra da el ele  ve omuz omuza vererek İYİ Parti  çatısı altında buluşmaya devam edeceğiz" dedi.

"Her zaman aynı çizgimizi koruduk"

Partinin her zamanki çizgisini koruduğunu ifade eden Kırkpınar, "Siz bir yönetim getirdiniz, hizmet akışının hızlı olması için parlamentonun gücünü alıp bir kişiye verdiniz. Ona da öyle bir görev veriyorsunuz ki seçeceği bakanların hiçbir sorumluluğu yok. Özel okulların sahibine Milli Eğitim Bakanlığı'nı verir, hastaneleri olan bir doktor arkadaşa Sağlık Bakanlığı'nı verir, yine oteller zinciri olan birini getirip Kültür ve Turizm Bakanı yapar. Biz doğru yolda yürüdük, doğru işler yaptık, doğru sözler söyledik. Genel Başkanımız Sayın Akşener'in desteği ile günden güne üye sayısını yükselterek iyi gidişimizi sürdürüyoruz" dedi.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”