Advert

Beydağ Kalesi'nde ödül töreni

Beydağ Kalesi'nde ödül töreni
Beydağ Kalesi'nde ödül töreni admin
Bu içerik 123 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Beydağ Kalesi Uyanıyor Online Satranç Turnuvası'nda dereceye girenlere ödülleri, gerçekleştirilen tören ile teslim edildi. Beydağ Kalesi'ndeki ödül törenine Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Beydağ Belediye Meclisi üyeleri, dereceye giren sporcular ile Türkiye Satranç Federasyonu Ödemiş İlçe Temsilcisi Mehmet Ünlü katıldılar.

Ödüller, kargo ile gönderildi

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, "Beydağ Kalesi Uyanıyor Online Satranç Turnuvamızın ödül törenini Beydağ Kaymakamımız Sn. Abdurrahman Çelebi, meclis üyelerimiz, dereceye giren sporcularımız ve Türkiye Satranç Federasyonu Ödemiş İlçe Temsilcisi Mehmet Ünlü'nün katılımı ile Beydağ Kalesi'nde gerçekleştirdik.

Türkiye genelinde 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı ve açık kategoride yapılan müsabakalar sonucu dereceye giren sporcularımıza ödüllerini kargo ile gönderdik. Dereceye giren sporcularımızı kutluyor ve tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum.  Zihnimizi taze tutacak ve sosyalleşmemize katkı sunacak olan bu tür sosyal etkinlikleri sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Kiraz Kadın Kolları’ndan basın açıklaması
CHP Kiraz Kadın Kolları’ndan basın açıklaması
Başkan Saliha Özçınar Kutlu İkinci kez koranavirüse yakalandı
Başkan Saliha Özçınar Kutlu İkinci kez koranavirüse yakalandı