Advert

Ödemiş ve Kiraz'da teşkilatlar hazır

Ödemiş ve Kiraz'da teşkilatlar hazır
Ödemiş ve Kiraz'da teşkilatlar hazır admin
Bu içerik 147 kez okundu.

DEVA Partisi, İzmir'de teşkilatlanmasını hızla sürdürüyor. DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen; Ödemiş, Kiraz, Çiğli, Gaziemir ve Seferihisar ilçe başkanları ile yönetimlerini belirledi. DEVA Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı'na Halil Karakaş, Kiraz İlçe Başkanlığı'na Hakkı Sab, Çiğli İlçe Başkanlığı'na Ercüment Ezgi, Gaziemir İlçe Başkanlığı'na Elif Akyavaş ve Seferihisar İlçe Başkanlığı'na Emin Yüce getirildi. DEVA Partisi, daha önce de 10 ilçede teşkilatını kurmuştu.

Ödemiş, Kiraz, Çiğli, Gaziemir ve Seferihisar ilçe başkanlarına yetki belgelerini teslim eden DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Ösen, "Partimiz; tüm politika oluşturma, karar alma ve uygulamalarında şeffaflık, hesap verebilirlik, dürüstlük, çoğulculuk, katılımcılık, kurumsallaşma, her alanda liyakatı esas alma, işi ehline verme, istişareye ve ortak akla dayalı yönetim ilkelerine bağlı kalacak" dedi.

"Bütün ilçelerde tamamlayacağız"

Seda Kaya Ösen, İzmir'de DEVA Partisi'ne gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını vurgularken, şunları söyledi: "Halkımızın ilgisine mazhar olmak, şeffaf, katılımcı ve demokrasinin hakim olduğu yönetimi hakim kılmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. İzmir'in bütün ilçelerinde teşkilatlanmamızı tamamlayarak hemşehrilerimizin bize olan güvenini haklı çıkarmak istiyoruz.

Teşkilatlanmamızı tamamladığımız ilçelerde görev alan arkadaşlarımızın çabaları, her türlü takdirin üzerindedir. Diğer ilçelerde de teşkilatlanmaya yönelik olarak görüşme ve değerlendirmelerimiz sürüyor. İçinde bulunduğumuz şartları dikkate alarak mümkün olan en kısa zamanda İzmir'in bütün ilçelerinde teşkilatlanmamızı tamamlayacağız. Siyasette dönüşümü, demokrasinin beşiği İzmir'den başlayarak Türkiye’nin sorunlarına çözümü vatandaşların takdiriyle DEVA Partisi gerçekleştirecek."

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da