Advert

Beydağ’a doğalgaz müjdesi

Beydağ’a doğalgaz müjdesi
Beydağ’a doğalgaz müjdesi admin
Bu içerik 107 kez okundu.

Son yıllarda Küçük Menderes Havzası’nda gerçekleşen doğalgaz atılımında sıra Beydağ’a geldi. Bu doğrultuda İzmir Gaz Genel Müdürü Ahmet Yetik ile genel müdür yardımcıları Zülküf Turan, Cebrail Özdemir ve Murat Ceran, ilçeye gelerek görüşme ve incelemelerde bulundular.

Beydağ’a gelen İzmir Gaz heyetini ağırlayan Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, “İzmir Gaz Genel Müdürü Sayın Ahmet Yetik, Genel Müdür Yardımcıları Sayın Zülküf Turhan, Sayın Cebrail Özdemir ve Sayın Murat Ceran’ın ziyaretleri ile mutlu olduk. İlçemize kazandırmayı hedeflediğimiz ve Beydağ’ımızın konforu için gerekli olan doğalgaz güzergahları hakkında görüşme yaptık; ardından ekibimizle birlikte yerinde incelemelerde bulunduk.

Bu yıl içerisinde merkezde

2021 ve 2022 yılları içerisinde doğalgaz yatırım planlanmasına Beydağ’ımızın eklenmesi, eminiz ki hemşehrilerimizi çok mutlu edecektir. Bu yüzden iki kurum olarak işlemlerimizi hızlandırıp 2021 yılı içerisinde iki merkez mahallemizin doğalgaz bağlantısı yapılmasını sağlayacağız. 2022 yılı içerisinde de diğer merkez mahallelerimizin program dahilinde bağlantıları yapılacak.

Kıymetli misafirlerimiz İzmir Gaz Genel Müdürü Sn. Ahmet Yetik, Genel Müdür Yardımcıları Sn. Zülküf Turhan, Sn. Cebrail Özdemir ve Sn. Murat Ceran’a nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyor ve  doğalgazın Beydağ’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret