Advert

Kilit taşı yapılmasını istiyorlar

Kilit taşı yapılmasını istiyorlar
Kilit taşı yapılmasını istiyorlar admin
Bu içerik 69 kez okundu.

Ödemiş’in Bıçakçı mahallesinin Börülceli mevkiinde yaşayan vatandaşlar, yol sorunlarının bir an önce çözülmesini bekliyorlar. 15 seneden beri yol ve ulaşım konusunda sıkıntı çektiklerini dile getiren  mahalle sakinleri, yaşanan soruna yetkili makamlardan bir an önce çözüm gelmesini istiyorlar.

Bıçakçı Mahallesi sakinlerinden Necdet Sönmez, “Yaklaşık 15 yıldan beri kış aylarında yağmur ve çamurdan, yaz aylarında ise toz ve kumdan dolayı sıkıntı yaşamaktayız. Burası, çok uzun bir mesafe değil. Belli bir yere kadar kilit taşı yapılsa buradaki yol sorununun kısa sürede çözüme kavuşacağına inanıyoruz. Bizimle birlikte bu mevkide yaşayan başka insanlar da var. Onlar da bizim gibi yol konusunda büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Kış aylarında bazı araçlar, yağmurdan ve çamurdan dolayı yolda kalıyorlar. Biz de bu araçları ittirerek çağ dışı bir şekilde kurtarmaya çalışıyoruz” dedi.

Mahalle sakinlerinden Ersin Özkan ise, “Yol sıkıntısı yüzünden buraya veteriner gelemedi ve bu yüzden hayvanım öldü. Buradaki tüm vatandaşlar olarak gerekli yerlere dilekçe vermemize rağmen yolun kilit taşı olması için bir sonuç alamadık” dedi.

Osman TOKA

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahidi Erdoğan olacak
Şahidi Erdoğan olacak
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı
Selçuk Belediye Başkanı’ndan peynir alımı