Advert

AK Parti İzmir’de Yürütme Kurulu belli oldu

AK Parti İzmir’de Yürütme Kurulu belli oldu
AK Parti İzmir’de Yürütme Kurulu belli oldu admin
Bu içerik 171 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde 7. Olağan İl Kongresi’ni gerçekleştiren AK Parti İzmir’de görev dağılımı yapıldı. İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yürütmede yer alacak isimleri de duyurduğu bir basın açıklaması yaptı. Mehmet Kocaağa, Seçim İşleri İl Başkan Yardımcısı olarak belirlendi.

AK Parti’nin vefa temelinde, yenilenme ve gelişme ile gücünü koruyan bir parti olduğunu vurgulayan Sürekli; “İzmir’i tüm dinamikleriyle, istisnasız kucaklayacak isimlerle yeni dönemi başlatıyoruz. Heyecanlıyız ve ortak akılla çalışmaya hazırız. Partimiz ve İzmir’imiz için hayırlısı olsun” diye konuştu.

24 kişiden oluştu

Yürütme Kurulu’na altı bölge Başkanı ve dört il başkan danışmanı da eklenerek AK Parti İzmir’in Yürütme Kurulu, böylelikle 24 kişiden oluştu. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli sözlerini şöyle sürdürdü: “24 kişilik Yürütme Kurulumuzu hassasiyetle belirledik. Altı arkadaşımız bölge başkanı, dört arkadaşımız da danışman olarak görev alacak. Asil ve yedekler ile 75 kişilik Yönetim Kurulumuz, Yürütme, İl Disiplin, Parti İçi Demokrasi Hakem Kurullarımız, Gençlik ve Kadın Kollarımızla dinamik ve güçlü bir kadro oluştuğunu düşünüyorum. Koordinasyonu güçlü, çalışma azim ve isteği oldukça yüksek bir ekip olduk.

AK Parti; milletten aldığı gücü, yine millet için millete hizmet için kullanan bir partidir, umudun ve istikrarın tek adresidir. Yenilenmeyi, gelişmeyi ve ortak aklı, dava arkadaşlığını esas edinmiş bir partidir. Her açıdan uyumlu ve aktif bir kadro yarattığımızı düşünüyorum. İlçe teşkilatlarımızla, bölge koordinatörlerimiz ve mahalle başkanlarımız ile birlikte, tek vücut olarak, hiç ara vermeksizin çalışmalarımıza başlayacağız. Bu uyumun meyvelerini de ilk seçimde alacağımıza inanıyorum. Geçtiğimiz dönemlerde emeği geçen, gece gündüz davamıza ve İzmir’e hizmet eden yol arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İnşallah Rabbim, bizleri hayırlı işlere ve hizmetlere vesile kılsın.”

Onur Karagöz

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe