Advert

Beydağ’da kadın buluşması

Beydağ’da kadın buluşması
Beydağ’da kadın buluşması admin
Bu içerik 147 kez okundu.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın eşi Filiz Yılmazlar, Beydağ Belediyesi’nce organize edilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yemeğine katıldı. Beydağ Belediyesi Kültür Merkezi Teras Restoran’da düzenlenen yemeğe Beydağ Belediye Başkanı eşi Filiz Yılmazlar ile muhtarların eşleri, meclis üyesi eşleri yemeğe katıldı. Konuklara Filiz Yılmazlar, video izleterek bu özel günde birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu belirtti.

 

Filiz Yılmazlar, yemekte yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yılmazlar, “Birlikte yapacağımız çok iş var. Birlikte büyük bir aileyiz. Desteği ve görüşleri ile bize her zaman yardımcı olan ve her platformda bizleri yalnız bırakmayan eşim Feridun Yılmazlar’a teşekkür ederim. 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz kutlu olsun” dedi.

 

“Her düşünceden, her kesimden kadınlarla beraberiz”

 

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın eşi Filiz Yılmazlar, kadınların birlik ve beraberliğiyle oluşturduğu tablonun önemine dikkat çekti. Yılmazlar, “Her fikirden, her düşünceden, her kesimden kadınlarla beraber olmak, hepimizi bir araya getiren bu tabloyu bu şekilde görmek bize mutluluk veriyor. Bunun için uzaktan yakından gelen bütün kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Hep birlikte var olmaya devam edelim” şeklinde konuştu.

 

“Kadınların olduğu yerde erkekler

kendilerini disipline ediyor”

 

Kadınların aile ve toplum hayatındaki yeri ve önemini vurgulayan Yılmazlar, “Kadının olduğu yerde her şey süt liman olur. Nezaket, letafet ve merhametin olduğu yerde gerçekten hedefler, en iyi şekilde tutturulabiliyor. Kadınların olduğu yerde erkekler, kendine daha disipline ediyor ve daha dikkatli oluyor. Toplumda hedefine varan işler başarmak istiyorsak kadınların mutlaka bu işin içinde olması gerekir” ifadelerini kullandı.


 

Tarihteki en önemli aktörlerin kadınlar olduğunu ve kadınların haklarını kendi mücadeleleri ile kazandığını vurgulayan Yılmazlar, “Kadınlar, haklarını söke söke almıştır” dedi. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın eşi Filiz Yılmazlar, tüm konukları masalarında ziyaret ederek Kadınlar Günü’nü kutladı ve çiçek hediye etti.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı sebebiyle yemek programına katılamayan Başkan Feridun Yılmazlar da kadınlara çiçek gönderdi.

Özcan Çetin

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’a yapılacak yatırımlar görüşüldü
Kiraz’a yapılacak yatırımlar görüşüldü
Turhan Eke'nin acı kaybı
Turhan Eke'nin acı kaybı