Advert

Önce kutlama, sonra denetim

Önce kutlama, sonra denetim
Önce kutlama, sonra denetim admin
Bu içerik 121 kez okundu.

Kiraz Devlet Hastanesi’ndeki doktorların Tıp Bayramı’nı karanfile kutlandı. Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, “Koronavirüs ile mücadelemizde hayatlarını kaybeden sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere, bizler için gece gündüz demeden fedakarca çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarımıza minnettarız. 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun!” dedi.

Kiraz Kaymakamı Batuhan Sarıoğlu da Belediye Başkanı Saliha Özçınar ile birlikte sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Kaymakam Sarıoğlu, bu zor günlerde fedakar ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek, “Birlikte başaracağız” dileklerinde bulundu.

Kiraz Kaymakamı Batuhan Sarıoğlu, pazar günü sokağa çıkma kısıtlaması çerçevesinde yapılan denetimleri Belediye Başkanı Saliha Özçınar ile birlikte yerinde inceledi. Sarıoğlu ile Özçınar, esnaf vatandaşlara uyarıda bulunarak, “Maske-Mesafe-Temizlik şart” dediler. “Bu uygulamalardan memnunuz” diyen esnaf da Kiraz Kaymakamı Batuhan Sarıoğlu ve Belediye Başkanı Saliha Özçınar’a teşekkür ettiler.

Haber Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da