Advert

Kiraz’da 18 Mart programı gerçekleştirildi

Kiraz’da 18 Mart programı gerçekleştirildi
Kiraz’da 18 Mart programı gerçekleştirildi admin
Bu içerik 164 kez okundu.

Kiraz’da 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yılı anma programı yapıldı. Şehit Birol Uysal Parkı’nda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan anma programda kaymakam ve belediye başkanı çelenk sundu.

Anma ve çelenk koyma programına Kiraz Kaymakamı Batuhan Sarıoğlu, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Ali Kavgas, Emniyet Müdürü Faruk Kıran, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ak, Dokuz Eylül Üniversitesi Kiraz Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Özbey, Kiraz Vergi Dairesi Müdürü Serdar Atacan, Kiraz Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka, Damızlık Birliği Başkan Yardımcısı Ahmet Şimşek,  Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şerif Emre Akın, siyasi parti başkanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları, Doğuş Gazetesi Baş Yazarı Ahmet Cartalı ve vatandaşlar katıldı. Günün anlam ve önemini anlatan konuşma ile program sona erdi.

Kiraz Kaymakamı Batuhan Sarıoğlu ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, şehit mezarlarına ziyarette bulunarak dua ettiler. Daha sonra Kiraz Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka’nın aziz Çanakkale şehitlerimiz için yaptığı keşkek hayrı gerçekleşti. Allah kabul etsin, tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı