Advert

Tarım makinesine drone ile tanıtım

Tarım makinesine drone ile tanıtım
Tarım makinesine drone ile tanıtım admin
Bu içerik 108 kez okundu.

Ödemişli tarım makinesi üreticisi, özel yaptığı makineleri drone ile çekip sosyal medyada tanıtım yapıyor. Ödemiş Sanayi Sitesi’nde ürettiği tarım makinelerini tarlada iş yaparken görüntüye alan Fatih Öncel, üretim yaparken tanıtımı da ihmal etmediğini söyledi. Zamanın teknolojiyi kullanma zamanı olduğunu belirten Öncel, “Tarım makinelerini üretiyoruz ama tanıtımını yapamazsak satamayız. Artık zaman, sosyal medya zamanı. Ürettiğimiz makinelerimizi tanıtamazsak yerimizde sayarız” şeklinde konuştu.

Ürettiği makineleri drone ile çektirip çeşitli sosyal medya ortamlarında tanıtan Öncel, “Makinemizi satın alan üretici ile makineyi kontrol ederken yaptığımız tanıtımın da karşılığını alıyoruz” dedi.

“Teknolojiyi takip etmeliyiz”

Kaymakçı Kalkınma Kooperatifi Başkanı Raşit Tatlı da “Tarım makineleri, artık olmazsa olmazımız. Şimdi soldurmalı silaj makinesini yeni aldık. Deneme kullanımını yapıyoruz. Makinemizin üreticisi Fatih Bey, yeni satın aldığımız makineyi kontrol ederken aynı zamanda drone çekimi yaptırıyor. Tarım üreticisi olarak teknolojiyi bizim de takip etmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

 

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret