Advert

Kirazlı eğitimcilerden hizmet teşekkürü

Kirazlı eğitimcilerden hizmet teşekkürü
Kirazlı eğitimcilerden hizmet teşekkürü admin
Bu içerik 105 kez okundu.

Kiraz Ortaokulu Müdürü Meltem Aytekin, müdür yardımcılarından Yüksel Öztürk ve Ayşe Mehtap Mavi, Okul Aile Birliği Başkanı Onur Çavuşoğlu ile Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret etti. Okul Müdürü Meltem Aytekin; okulun kapı ve pencerelerini yenilenmesini, bahçe düzeninin yapılmasını ve okul çevresindeki yolların asfaltlanmasını sağlayan Başkan Tunç Soyer'e teşekkür etti.

“Verdiğiniz önemi hissettik”

Müdür Yardımcısı Yüksel Öztürk, Soyer'in okullarına büyük hizmetlerinin olduğunu belirterek, “Öğrencilere, eğitime verdiğiniz önemi biz her fırsatta hissettik. İhtiyaç duyduğumuz hizmetlere yönelik dilekçe verdik. Dilekçeyi verdikten 15 dakika sonra telefon edildi. Hemen işe başlandı. Öğrencilerimiz de çok mutlu ve memnun. Bütün bunlarla ilgilenmeniz, bizim için çok kıymetliydi. Mükemmel bir çalışma ekibiniz var” dedi.

Başkan Tunç Soyer de yurttaşların memnuniyetinin tüm yorgunlukları unutturduğunu söyledi. İlçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Soyer'e teşekkür plaketi verildi.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe