Advert

İhtiyaç sahibi Kirazlı ailelere ‘DEVA’ oldular

İhtiyaç sahibi Kirazlı ailelere ‘DEVA’ oldular
İhtiyaç sahibi Kirazlı ailelere ‘DEVA’ oldular admin
Bu içerik 175 kez okundu.

DEVA’nın yardım faaliyetleri sürüyor! İhtiyaç sahipleri unutulmadı. DEVA Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab ve Yönetim Kurulu üyeleri, İzmir İl Başkanlığı’nın katkılarıyla koronavirüs nedeniyle çok sayıda kişinin mağduriyet yaşadığı bugünlerde ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak katkı sağladılar. Yönetim kurulu üyeleri ve partinin mahallelerdeki temsilcileri ile belirlenen ailelere gıda paketi dağıtımı yapıldı. Projeye katkı sağlayan ve Kiraz ilçe yönetimine yakınlığıyla tanınan, Kiraz ilçesine sık sık ziyaretler gerçekleştirip ilçeyi yakından tanıyıp takip eden DEVA Partisi İzmir İl Teşkilat Başkanı ve iş adamı Mesut Özdamar’ın dağıtım çalışmalarını yakından takip ettiği öğrenildi.

Her konuşmasında çocuklara ve gençlere ayrı bir önem verdiğini belirten, onların değerini hep ayrıca vurgulayan Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab, çocukları da unutmadı. DEVA Partisi Kiraz İlçe Başkanlığı, çocuklar için ayrı bir hediye paketi hazırlattı ve yardım dağıtımları sırasında her çocuğa ayrı ayrı hediye paketleri verildi. Kendilerine çok güzel geri dönüşler yapıldığını belirten Hakkı Sab, “Görüyoruz ki insanımız, büyük bir mağduriyet içinde. Onların bu mağduriyetini bir nebze olsun gidermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bize ulaşan herkesin ihtiyacını gidermeye çalışıyoruz” dedi.

İlçe Başkanı Hakkı Sab’ın eşi Fadime Sab da sık sık sahada vatandaşlarla buluşarak DEVA Partisi’ni ve Genel Başkan Ali Babacan’ı Kiraz ilçesinde anlatmaya, vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor.

Normal şartlarda 21 Mayıs’ta Kiraz’da olması beklenen ancak tam kapanma kısıtlaması kararının alınmasının ardından programı değişmek zorunda kalan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın önümüzdeki günlerde ilçeyi ziyaret etmesi bekleniyor. Edinilen bilgilere göre Babacan, Kiraz’da esnaf ziyareti yapacak ve çiftçilerle buluşacak.

Semih Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”