Advert

Batar kattan aşağı düştü

Batar kattan aşağı düştü
Batar kattan aşağı düştü admin
Bu içerik 202 kez okundu.

Tire’de bir vatandaş, iş yerinin batar katında malzeme ararken üç metre mesafeden yere düştü. O anlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Erkan Doğan isimli vatandaş, malzeme almak için arkadaşına ait bir iş yerinin batar katına çıktı. Malzemeyi ararken ayağı boşluğa denk gelen Doğan, batar katı delerek üç metre mesafeden aşağı düştü. Düşme anı, iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken Doğan, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.

Batar kata çıktığında ışığı açmayı unuttuğunu, kazanın da bu sebeple gerçekleştiğini söyleyen Erkan Doğan, “Malzeme almak için üst kata çıktım. Işığı yakmayı unutmuşum. Ortam karanlıktı. Aradığım malzemeyi buldum ve arkamı dönüp yürüdüğüm anda boşluğa basmışım. O anda tutunacak bir yer de bulamayınca direkt aşağıya düştüm. Düştükten hemen sonra aşağıdakiler de korktu. Bir anda ne yapacaklarını bilemediler çünkü tavan delinmişti. Sonra hemen beni kaldırdılar. Olayın sıcaklığıyla bir şey hissetmedim. Hastaneye gittik. Kontroller yapıldıktan sonra herhangi bir sağlık sorunumun olmadığını, kazayı ufak tefek sıyrıklarla atlattığımı gördüm. Çalışan arkadaşlarımıza çok dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum” dedi.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da