Advert

”Bizi sevmeyen bir vatandaş kitlesi yok”

”Bizi sevmeyen bir vatandaş kitlesi yok”
”Bizi sevmeyen bir vatandaş kitlesi yok” admin
Bu içerik 75 kez okundu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, geçtiğimiz cuma günü DEVA Partisi İzmir İl Binası’nın açılışı için İzmir’e geldi. Açılış öncesinde basınla buluşan Babacan, İzmirlilerin yoğun ilgisinden memnuniyet duyduğunu da dile getirdi.

Küçük Menderes Gazetesi ve TV9 İzmir’e özel konuşan Başkan Babacan, ”En kısa zamanda kongrelerimiz vesilesiyle Ödemiş’e ve belki de Kiraz’a geleceğim. Türkiye’de partimize olan bakış açısı çok olumlu. Bizi sevmeyen bir vatandaş kitlesi yok. Türkiye’nin dört bir yanında ilgiyle karşılanıyoruz. Bize olumlu bakan vatandaşlarımızın gelecek dönemde de bize destek vermesi için çalışmamız gerekiyor.

Kuşkusuz ki tarım, bizim en çok önem verdiğimiz konulardan biri. Bu kapsamda ilk açıklayacağımız eylem planı da tarımla alakalı olacak. Çiftçilerimizle ilgili hükümetin ilk 90 günü ile ilk 360 gününde yapılması gerekenleri açıklayacağız. 2024 yılında yapılacak olan seçimlere kadar ilçelerdeki teşkilatlanmalarımızı da tamamlamış oluruz. Bu kapsamda ilçelerde de belediye başkan adayı çıkarmamız kaçınılmaz olacaktır” şeklinde konuştu.

Osman TOKA

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı