Advert

Havzadaki iki ilçeye yeni spor tesisleri

Havzadaki iki ilçeye yeni spor tesisleri
Havzadaki iki ilçeye yeni spor tesisleri admin
Bu içerik 137 kez okundu.

Bayındır ve Kiraz’a yeni halı sahalar geliyor. Ankara’da Spor Toto yetkilileri ile görüşen Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen ile Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, burada protokole imza atarak ilçelerine yeni spor tesislerini kazandırdılar.

Konu hakkında bilgi veren Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, “Gençlerimiz için Yakapınar, Söğütören ve Lütuflar mahallerimize yaptığımız halı sahalardan sonra geçen aylarda beş adet halı saha için Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile protokol yapmıştık fakat pandemi nedeniyle ihalesine çıkamamıştık. Ankara ziyaretimizde Spor Toto ile yeni beş adet daha halı saha için protokol imzaladık. Haziran ayı içinde 10 mahallemize 10 halı saha. Teşekkürler Spor Toto, teşekkürler Gençlik ve Spor Bakanlığı. Gençlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kiraz Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise “Gençlerimize müjde! Belediye Başkanımız Saliha Özçınar’ın girişimleriyle ilçemize halı sahalar ve basket sahası kazandırılmıştır. Başta Gençlik ve Spor Bakanlığı olmak üzere Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’na teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Osman TOKA

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret