Advert

Kiraz CHP Kadın Kolları kahvaltıda buluştu

Kiraz CHP Kadın Kolları kahvaltıda buluştu
Kiraz CHP Kadın Kolları kahvaltıda buluştu admin
Bu içerik 71 kez okundu.

Kiraz CHP Kadın kolları üyeleri Kiraz Zirve Restoran’da sabah kahvaltısında bir araya geldi. Pandemi dolasıyla uzun zamandır bir araya gelemeyen partililer bu kahvaltı sayesinde özlem giderdi.

Kahvaltıya Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş’in eşi Selma Eriş, Ödemiş CHP İlçe Başkanı Hamdi Halis’in eşi Sevinç Halis, Ödemiş CHP Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kaya Görgülü ve yönetimi, CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Sezer Türkmenoğlu, CHP Kiraz İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya ve yönetimi, Kiraz Belediyesi CHP Meclis Üyesi Serap Serenlim ve çok sayıda partili katıldı.

uzun süredir bir araya

gelemeyişimizin üzüntüsü yaşadık

 

Kahvaltıda konuşma yapan CHP Kiraz Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bayram ‘Bugün bizim için çok önemli olan kadın üyelerimiz ile kahvaltıda buluştuk. Pandemiden dolayı uzun süredir bir araya gelemeyişimizin üzüntüsü yaşadık. Hep birlikte olmayı, sohbet etmeyi, paylaşmayı özledik. Bugün düzenlenen kahvaltı etkinliği, duyulan özlemi bir nebze olsa da giderecektir. Zor süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde kadınların dayanışmasına Cumhuriyet Halk Partisi olarak önem verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Etkinliğimize katılım gösteren üyelerimize teşekkür ederim. Halkın iktidarını kadınlarımız kuracak’’ dedi.

Osman TOKA

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Başkan Özçınar Kutlu’dan 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı
Kaymakam Titiz’den 29 Ekim mesajı