Advert

Ödemiş Ticaret Odası’ndan bir iş birliği daha

Ödemiş Ticaret Odası’ndan bir iş birliği daha
Ödemiş Ticaret Odası’ndan bir iş birliği daha admin
Bu içerik 129 kez okundu.

Bölgenin ekonomik açıdan kalkınması adına önemli çalışmalar yürüten Ödemiş Ticaret Odası, yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek Konya Ticaret Odası iştiraki olan Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. İki kurum arasında imzalanan protokol kapsamında Ödemiş Ticaret Odası üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine %15 destek bursu sağlanacak.

KTO Karatay Üniversitesi; Pilotaj Bölümü’nden Tıp Fakültesi’ne, Hukuk Fakültesi’nden Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü’ne dek farklı alanlarda toplam 44 ön lisans ve lisans, 31 lisansüstü programı bünyesinde barındırırken bu programlarda yaklaşık 500’ü uluslararası olmak üzere 8500 KTO Karataylı öğrenim görmekte. KTO Karatay Üniversitesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı oda ve borsalara yönelik hayata geçirdiği “Ahilik Bursu” imkanıyla iş arayan değil, işte aranan ve kendi işini kuran mezunlar yetiştirmeyi amaçlıyor.

Üyelerine eğitim ayrıcalığı sunuyor

Ödemiş Ticaret Odası, yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’nin önemli üniversitelerinden KTO Karatay Üniversitesi ile eğitimde iş birliği protokolü imzaladı. KTO Karatay Üniversitesi ile imzalanan protokol kapsamında Ödemiş Ticaret Odası üyelerine, birinci derece yakınlarına ve eşlerine, üniversitenin lisans veya ön lisans programlarına kayıt yaptırmaları halinde %15 oranında indirim ve 10 eşit taksitte ödeme imkanı sağlanacak. Ödemiş Ticaret Odası’nın önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin önemli kurumlarıyla iş birlikleri devam edecek.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”