Advert

CHP’li gençler yangın bölgesinde

CHP’li gençler yangın bölgesinde
CHP’li gençler yangın bölgesinde admin
Bu içerik 67 kez okundu.

Son günlerde Türkiye’nin çeşitli noktalarında gerçekleşen yangınlar ile mücadeleye bir katkı da CHP Ödemiş Gençlik Kolları’ndan geldi. Partili gençler, kısa sürede temin ettikleri malzemeler ile Ödemiş’ten yola çıkarak yardımları vatandaşlara ve yangınla mücadelesini sürdüren ekiplere teslim etti.

Konu hakkında açıklamada bulunan CHP Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Özgür Günlü, “Gönül ister ki bu acıları yaşamayalım, bu felaketler başımıza gelmesin ancak bazı ilçelerimiz, neresinden düşünürsek düşünelim hepimizi derinden etkileyen çok acı ve saçma bir yangınla karşı karşıya kaldı. Cumartesi günü yaptığımız telefon görüşmesi neticesinde en acil ihtiyaç olarak istenen su, ayran gereksinimini ilçemizde dört saat gibi kısa bir sürede 7000 adet su ve 3000 adet ayranı toparlayıp gece yola çıkmamıza vesile olan, çok kısa bir sürede her aradığım telefonun karşılığını veren ve bizden yardımlarını esirgemeyen Köy-Kooperatif Başkanımız Neptün Soyer, Bademli Kooperatif Başkanımız Selçuk Bilgi,  Konaklı Kooperatif Başkanımız Mustafa Turan, Kaymakçı Kooperatif Başkanımız Raşit Tatlı ve arkadaşları, Gereli Kooperatif Başkanımız Mustafa Gerçek, Sn. Meclis Üyemiz Sema Bilgi, ilçe ana kademe yönetim kurulu üyemiz Halil İlker Yılmaz,

Ulaşım için soğuk hava depolu aracı tahsis eden çok saygıdeğer Olgun Fidancılık-Olgun Ballı, Demircili Kooperatif Başkanımız Hüseyin Coşkun, Zeytinlik Mahallesi Muhtarı Ferit Aynalı, Bozkan Gübre’nin sahibi Şaban Bozkan, Büyükşehir Yerel Hizmetler Koordinatörümüz Hikmet Güriş, bize olan desteğini üstümüzden hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Eriş, İlçe Başkanımız Hamdi Halis, Ödemiş CHP Gençlik Kolları’na ve her zaman yanımda olan yönetimime teşekkürlerimi borç bilirim.

“Ciğerlerimiz yanıyor”

Ayrıca CHP Ödemiş Gençlik Kolları olarak ülkemizde çıkan yangınlardan etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze olsun sarabilmek, böyle bir acılı günde yanlarında olmak bize gurur verdi. Bodrum’da yangından etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze sarabilmek için yanlarında olduk. Aynı zamanda yangınla amansız bir mücadele içinde olan kahramanlarımızı da unutmadık, dayanışmanın bir araya getirdiği temel ihtiyaç tüketimlerini karşılamaya çalıştık. Ciğerlerimiz yanıyor” ifadelerini kullandı.

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret