Advert

İçme suyu şebeke yenileme çalışmalarına başlandı

İçme suyu şebeke yenileme çalışmalarına başlandı
İçme suyu şebeke yenileme çalışmalarına başlandı admin
Bu içerik 58 kez okundu.

Kiraz’da İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ve İZSU Genel Müdürlüğü tarafından içme suyu şebeke yenilemesi ve cadde düzenleme çalışmaları başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanındaki tek caddesi olan Gümüşsuyu Caddesi’nde çalışmalara başladı. Bu konuda gazetemize açıklamalarda bulunan İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak ‘’İlçemizdeki vatandaşların ve pazarcı esnafımızın mağduriyet yaşamamaları için aylar öncesinden kurum kuruluş ve esnaflarımızı bilgilendirdik.

Gümüşsuyu Caddesi’ndeki bu çalışma, ilçemize ve çevre ilçelere örnek niteliğinde güzel bir çalışma olacak. Altyapı içme suyu şebekesi değişiminden sonra, kaldırımlar yenilenecek, yaya geçitleri oluşturulacak, araç trafiğinin ve yaya trafiğinin düzenli ve rahat işleyişi sağlanacak.

Ekolojik, sosyolojik, yaşanılabilir modern bir Kiraz oluşturmakta kararlıyız. Gümüşsuyu Caddesi’ndeki bu çalışma sonucu, bundan sonraki ilçe merkezinde yapılacak olan cadde ve sokaklara örnek olacaktır. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer önderliğinde, ilçemiz değişim yaşayacak. Üzerinde çalıştığımız, üç farklı yerde yapılmasını planladığımız sosyal projelerle Kiraz cazibe merkezi olacaktır. Çalışmalar esnasında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz’’ şeklinde konuştu.

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”