Advert

Çiftçiler için yeni anlaşma

Çiftçiler için yeni anlaşma
Çiftçiler için yeni anlaşma admin
Bu içerik 103 kez okundu.

İş Bankası Kiraz Şubesi ile Kıbrıs Türk Çiftçileri Birliği arasında İmece Kart Üye İşyeri İş Birliği Anlaşması, İş Bankası Şube Müdürü Berna Tataş ile Kiraz Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka tarafından imzalandı. 

Kiraz Ziraat Odası üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarını karşılanma amacıyla imzalanan iş birliği protokolü kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri, tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak üç ay faizsiz dönem avantajlarından yararlanabilecek. İş birliği protokolü çerçevesinde birlik üyelerine aynı zamanda İmece Kart, muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkanı sunuyor.

İş birliğinin devamını dilediler

Kiraz İş Bankası Şube Müdürü Berna Tataş, imza töreninde yaptığı konuşmada tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım ve kurum ve kuruluşları ile iş ortakları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Kiraz Ziraat Odası ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade ederek anlaşmanın çiftçilere hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Kiraz Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka da imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını dileyerek iş birliklerinin artarak devam etmesini istediklerini belirti.

Semih  Dursun

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret