Advert

Gerekirse vatanımızda nöbete çıkarız

Gerekirse vatanımızda nöbete çıkarız
Gerekirse vatanımızda nöbete çıkarız admin
Bu içerik 120 kez okundu.

Sebepleri araştırılmakta olan 28 Temmuz- 1 Ağustos tarihleri arasında 32 ilimizde çıkan 112 orman yangınından 107’si kontrol altına alındı. Antalya’da Manavgat ve Gündoğmuş, Muğla’da Marmaris, Köyceğiz ve Milas’ta devam eden 5 yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor. Devam eden yangınlarla ilgili Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar:

‘’Devletimizin ilgili birimleri canlarını siper ederek çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Devam eden yangınlara 16 uçak, 9 İHA, 45 helikopter, 6 yönetim helikopteri, 1 insansız helikopter, 708 arazöz ve su tankeri, 120 iş makinası ve yaklaşık 4800 personel ile birlikte müdahale sürüyor.  Orman yangınlarından siyasi rant çıkarmak isteyenler nereden geleceklerini şaşırdılar. Amacınız 2023’e ulaştırmamak. Ama başaramayacaksınız. Son damla kanımıza kadar tüm şehitlerimizin ruhlarının rahat etmesi için yılmadan yorulmadan devletimiz ve vatanımız için mücadele edeceğiz. Eksik arayacağınıza, yapan kimlerse bir kere lanet okuyun. Canlar gitti, hayvanlarımız gitti, ağaçlarımız  gitti..

İnsanlık namına bir faydası bulunmayan bu sosyal medya delikanlıları unutmasın. 15 Temmuz’da nasıl nöbette uyumadan durduysak bundan sonra da vatanımızda nöbete çıkarız’’ şeklinde konuştu.

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da