Advert

Beydağ’a yeni kaymakam Fırat Kadiroğlu oldu

Beydağ’a yeni kaymakam Fırat Kadiroğlu oldu
Beydağ’a yeni kaymakam Fırat Kadiroğlu oldu admin
Bu içerik 65 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Atamaların 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2'nci ve 3'üncü maddeleri gereğince yapıldığı belirtildi.

Beydağ ilçesinde bir süreden beri görev yapan ve ilçedeki tüm kamu kurumlarıyla güzel bir diyalog içinde bulunan ilçenin sevilen kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Erzurum’un Olur ilçesine atanırken Antalya Kaymakam Adayı Fırat Kadiroğlu ise Beydağ’a tayin oldu.

Daha önceki görevleri

1995 yılında Kars merkeze bağlı Çorak köyünde dünyaya gelen Kaymakam Fırat Kadiroğlu; ilkokul, ortaokul ve lise tahsilini Kars’ta tamamladı. 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 2018 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan kaymakamlık sınavına girerek başarılı olup Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Antalya Kaymakam Adayı olarak göreve başlayan Kadiroğlu, Diyarbakır’ın Ergani ve Samsun’un Havza ilçelerinde refiklik stajını tamamladı. İçişleri Bakanlığı’nın 30 Mayıs 2019 tarihli onayı ile Afyonkarahisar-Çobanlar Kaymakam Vekili olarak görevlendirilen ve ilçedeki görevine 10 Haziran 2019 tarihinde başlayan Kadiroğlu, bundan böyle Beydağ’da görev yapacak.

Haber Merkezi

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret