Advert

Beydağlı muhtarlar ilk genel kurulu yaptı

Beydağlı muhtarlar ilk genel kurulu yaptı
Beydağlı muhtarlar ilk genel kurulu yaptı admin
Bu içerik 86 kez okundu.

Beydağ Muhtarlar Derneği, ilk genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan genel kurul toplantısına Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, Beydağ Muhtarlar Derneği Başkanı ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Erkan Yağcı ile Beydağlı mahalle muhtarları katılım sağladılar. Dernek başkanlığına Erkan Yağcı ve yönetimi seçildi.

Beydağ Muhtarlar Derneği Başkanı Erkan Yağcı, konuşmasında şunları söyledi: “Beydağ Muhtarlar Derneği’mizin 26.03.2021’de resmi olarak kuruluşunu gerçekleştirdik. Pandemi dolayısıyla binamızın açılışını 2 Temmuz 2021 Cuma günü yapabildik. Derneğimizin kuruluş amacı, muhtarlarımızın vatandaşlarımıza daha iyi şartlarda hizmet edebileceği bir ortam oluşturmak. Vatandaşlarımızın muhtarlarımızdan talep ettiği resmi evrak ve taleplerini bu hizmet binamızda karşılamayı da amaçlıyoruz. Derneğimiz, hafta içi her gün mesai saatlerinde açık olup bütün vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet vermektedir.

Zaman gözetmeksizin hizmet

25 mahalle muhtarı olarak amacımız, vatandaşlarımıza zaman kavramı göstermeksizin en iyi şekilde hizmet vermektir. Vatandaşlarımızın ilgili kurumlarla ilgili sorunlarını gerekli mercilere iletmek için özellikle pandemi sürecinde canla başla vatandaşlarımızın yardımına koşan tüm mahalle muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Derneğimizin kuruluşunda katkısı olan ve destek sağlayan Beydağ İlçe Kaymakamımız Abdurrahman Çelebi ile Beydağ Belediye Başkanımız Feridun Yılmazlar’a ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ise ilçede muhtarların bir arada olduğu derneğin kurulmasının önemli olduğunun altını çizerek, “Gelişen ve büyüyen Beydağ’da muhtar arkadaşlarımızı bir araya gelip dernek kurmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret