Advert

ÖTO’dan Beydağ ziyareti

ÖTO’dan Beydağ ziyareti
ÖTO’dan Beydağ ziyareti admin
Bu içerik 67 kez okundu.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ı ziyaret etti. Beydağ’da bulunan üyelerin taleplerini dile getiren Rıfat Eriş, görüşmeye dair şu şekilde bilgilendirmede bulundu: “Beydağ, Türkiye’deki zincir üretiminde önemli bir konumdadır. Beydağ’da hem zincir üretimi yapan hem de diğer alanlarda faaliyet gösteren birçok üyemiz ihracat yapmaktadır. Üretim kapasiteleri de günden güne artış göstermektedir ancak bu kapasite artışlarını maalesef üretim yapabilecekleri alan sıkıntıları nedeniyle karşılayamamaktadırlar. Bölgede üretim yapan firmalar için yeni yapılabilecek Organize Sanayi ya da Küçük Sanayi Sitesi gibi iş alanları çok önemlidir. Hem bölge halkına iş imkanı sağlayarak bölgenin ekonomisini canlandıracak hem de ihracatta daha iyi noktalara gelmemizi sağlayacaktır. Bu düşünce ile Feridun Başkanımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Atılması düşünülen adımları görüşerek çalışmalarımıza başladık. İnşallah en kısa sürede üyelerimizin taleplerine çözüm bulabiliriz.”

Kaymakam Çelebi’ye veda

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Beydağ Ziraat Odası Başkanı Ünal İçmesu ile birlikte Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi’ye veda ziyaretinde bulunarak, “Görev süresi boyunca özverili çalışmaları, hizmet ve katkılarından dolayı sayın kaymakamımıza teşekkür eder, yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Beydağ’da bulunan oda üyeleri ÇKR Tarım, Delta Zincir, Ayka Zincir ve Zinsan’ı ziyaret etti ve üyelerin taleplerini dinleyerek istişarelerde bulundu. Beydağ’da yer alan üyelere daha fazla destek olabilmek için yapılacak çalışmalar hakkında görüşüldü ve en kısa zamanda taleplere çözüm getirebilmek için ilgili makamlarla görüşmelerde bulunulacağı iletildi.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret