Advert

Kızılay’dan öğrencilere eğitimde büyük destek

Kızılay’dan öğrencilere eğitimde büyük destek
Kızılay’dan öğrencilere eğitimde büyük destek admin
Bu içerik 58 kez okundu.

Türk Kızılay İzmir Şubesi'nce bağışçıların desteğiyle temin edilen 90 tablet, bir yıllık internet ve çevrimiçi İngilizce eğitim seti öğrencilere teslim edildi. Türk Kızılay İzmir Şubesi’nde düzenlenen toplantıda Markalar Birliği ortaklığında gerçekleştirilen "Eğitimde İş Birliği" projesi çerçevesinde İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımda bulunuldu.

Toplantıda konuşan Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, salgın sürecinde kısıtlamalar nedeniyle derslerini takip etmekte zorlanan öğrencilere teknolojik destekte bulunduklarını ifade etti. İzmir'in farklı yerlerindeki 90 öğrenciye yardım ulaştırmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Baykalmış, tüm yardımların bağışçıların desteğiyle yapıldığını ve ihtiyaç sahibi vatandaşların yaralarına merhem olmak için herkesi bağış yapmaya çağırdıklarını belirtti.

Konuşmalardan sonra 90 öğrenci adına temsili olarak Kiraz Yeniköy İlkokulu, Buca Sevgi Ferit Akın Ortaokulu ve Konak Kemal Atatürk Ortaokulu'ndan birer öğrenci tablet, birer yıllık internet ve çevrimiçi İngilizce setini teslim aldı.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret