Advert

Beydağ’da bir araya geldiler

Beydağ’da bir araya geldiler
Beydağ’da bir araya geldiler admin
Bu içerik 17 kez okundu.

Sevmedya Grup yazarlarının yemekli toplantısı bu kez Beydağ'da yapıldı. Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’ın ev sahipliğinde Beydağ Kültür Merkezi ve Konuk Evi’nde düzenlenen 19. toplantıya 15 yazar katıldı.

Başkan Feridun Yılmazlar; toplantıda ilçede gerçekleştirdiklerini, planladıklarını anlattı ve sorulara içtenlikle cevap verdi. Yılmazlar, “Mutlu Beydağ” ruhuyla çehresi değişen, alt yapısından kent estetiğine yeni yüzüne kavuşan, huzurlu modern bir ilçe hedeflerine kalıcı işlerle devam ettiklerini ifade etti.

“Yılmadan devam ediyoruz”

İki yıldır Beydağ’da büyük bir özveriyle çalıştıklarını söyleyen Yılmazlar, “Katılımcı, paylaşımcı bir yerel yönetim anlayışıyla kararlı adımlarla ilerliyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, zorunlu olarak aramıza sosyal mesafe koysa da proje ve hizmet odaklı yolumuza yılmadan devam ediyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile koordinasyonumuzu her gün geliştirerek dayanışma içinde çalışıyoruz” dedi.

Beydağ Belediye Başkanı’na teşekkür hediyesini Sevmedya Grubu İstanbul Temsilcisi Ecem Naz Tunca takdim ederken en çok okunan yazar ödülleri ise Zeki Hozer, Aylin Onart ve Asuman Sağlam Karadoğan’ın oldu.

Haber Merkezi

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye başkanından Ankara çıkarması
Belediye başkanından Ankara çıkarması
Uyuşturucuya geçit yok
Uyuşturucuya geçit yok