Advert

“İlk değil, son da olmayacak”

“İlk değil, son da olmayacak”
“İlk değil, son da olmayacak” admin
Bu içerik 58 kez okundu.

Kirazlı üretici Mustafa Tekel, geçtiğimiz ay sosyal medya üzerinden bir kampanya başlatmış ve yangınlarda büyük hasar gören Manavgat için yardım çağrısında bulunmuştu. Bir aylık süre içerisinde düveleri toplayan Mustafa Tekel, hayırseverlerin de katıldığı bir mevlit gerçekleştirdi. Söz konusu yardımların yola çıkmasından bir gün önce Kiraz’da düzenlenen mevlide Kiraz Kaymakamı Onur Titiz’in yanı sıra pek çok kişi katıldı.

Düveler Manavgat yolcusu

Konu hakkında bilgi veren Hüseyin Tekel, “Nasip olursa yarın (dün) ulaştıracağız. Allah nasip ederse saat 17.00’ye doğru çıkacağız. Verdiğimiz tüm sözleri tuttuk. ‘Hayvanlarımız yola çıkmadan mevlit yapacağız’ demiştik, okuttuk. Allah, bütün duyarlı vatandaşlarımızdan razı olsun. Hâlâ da hayvanlar gelmeye devam ediyor. Güzel bir şey oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Bu bir ay, çok sıkıntılı geçti ama atlattık. Büyüklerimizden Allah razı olsun. Sayın Kaymakamımız, İlçe Tarım Müdürümüz, Ziraat Odası Başkanımızdan Allah ayrı ayrı razı olsun. Yanımızda bulundular. Alnımızın akıyla bu süreçten çıktık. Hayvan dışındaki yardımları da topladık. Manavgat İlçe Tarım Müdürlüğü’nün belirlediği, eksik olan tüm hayvanları tamamladık. İlçe Tarım Müdürlüğümüzden bir heyet, Ziraat Odası Başkanımız Gürkan Okka da bize refakat edecek. Bu, ilk olmadığı gibi son da olmayacak. Bunları teslim ettikten sonra Kastamonu için de bir şeyler düşünüyoruz” dedi.

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret