Advert

Kiraz’da Bilardo Turnuvası’nda şampiyon belli oldu

Kiraz’da Bilardo Turnuvası’nda şampiyon belli oldu
Kiraz’da Bilardo Turnuvası’nda şampiyon belli oldu admin
Bu içerik 33 kez okundu.

Kiraz’da Takor Çay Salonu’nda her yıl düzenlenen ve çevre ilçelerden katılımın da olduğu turnuvada 3 Eylül akşamı final karşılaşması yapıldı.

28 kişinin katıldığı 3 bant 4 grup 7’şerli lig usulü şeklinde start veren turnuva bu yıl Aydın Et Galerisi’nin sponsorluğunda Fikret Ağaran anısına düzenlendi.

3 Eylül akşamı final maçı öncesi Fikret Ağaran adına mevlit-i şerif okutulup ikramlarda bulunuldu. Daha sonra final maçına geçildi. Çekişmeli geçen maçta Orçun Demir rakibi Sertan Ceylan’ı yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvada dereceye girenlerin ödüllerini ise Aydın Et Galerisi sahibi Abdullah Aydın, Fikret Ağaran’ın oğlu ve kardeşi verdi.

Her yıl düzenlenen turnuva hakkında görüşlerini aldığımız Takor Çay Salonu işletmecisi Hakan Eriş şunları söyledi:

“Turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür ederim. Bu turnuvaların yapılabilmesi için sponsor desteği çok önemli. Bu yılki turnuvada sponsor olan maddi ve manevi yanımızda olan Aydın Et Galerisi sahibi Abdullah Aydın’a teşekkür ederim. Amacımız insanların sıkıntılarından bir nebze olsun uzaklaşmasını sağlamak ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Final maçını yöneten Nazım Kaya’ya ve bizlere hizmet eden Takor Çay Salonu emekçilerine teşekkür ederim” dedi.

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”