Advert

Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanlığı Pazar ziyareti

Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanlığı Pazar ziyareti
Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanlığı Pazar ziyareti admin
Bu içerik 46 kez okundu.

Kiraz’da DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’la ilçe binası açılışını yapan ve ilçe kongresini kısa sürede tamamlayan DEVA Partisi Kiraz İlçe Başkanlığı pazar yerinde vatandaşlarla buluştu.

DEVA Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab, Kadın Politikaları Başkanı Dilek Koç, Kurumsal İletişim Başkanı İsa İnce ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, pazar yerine açtıkları stantta parti politikalarını vatandaşlara anlatıp, ilgili tanıtım broşürlerini vatandaşlarla paylaştılar.

Hakkı Sab: “Sahalara indik, artık hep sahada olacağız”

Kadın ve gençlerden oluşan bir ekiple saha çalışmalarını sürdüren, partilerine Kirazlı hemşehrilerinin gösterdiği ilgi ve teveccühe teşekkür eden DEVA Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab, “Partimize gösterilen ve artan yoğun ilgi bizi mutlu ediyor. Kiraz’da genç bir kadromuz var. Onlarla beraber göreve başladığımız ilk günden beri ilçemiz merkez ve kırsal mahallelerimizde sahaları hiç boş bırakmadık. Köylümüzü, çiftçimizi, esnafımızı, dinliyor ve tüm talep ve şikayetleri not alıp raporlaştırarak genel merkezimize iletiyoruz. Genel merkezimiz de bunlar üzerinden yerel ve genel siyasete uygun politikalar hazırlıyor. En son tarım politikaları programımızı yayınlandık. Yani halkımızın derdini dinleyip buna çözüm üretip, duyurma çabasındayız. Bizi diğer partilerden ayıran da bu. Kutuplaştırma siyaseti değil çözüm siyaseti üzerine çalışıyor olmamız. Halkımızın tüm sorunlarını yakından biliyoruz. Sahadayız, her zaman da sahalarda olacağız. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın açıklamalarını, partimizi anlatıyoruz. Bugün buradayız, yarın da burada olacağız. Bugün ilçemizin pazar yerinde olduğu gibi, haftanın belirli günlerinde kırsal mahallelerimize çıkıyoruz. Genç arkadaşlarımız, ilçe yöneticileri ve üyelerimiz ile canla başla çalışıyoruz. Durmadan, yorulmadan partimize olan yoğun ilgi ve katılımla güçleniyoruz. İnşallah hep beraber ülkemizdeki bu kötü gidişata dur diyeceğiz. Bunu başaracağımıza inancımız tam” diye konuştu.

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”