Advert

Bahattin Gengörü’den yeni öğretim yılı mesajı

Bahattin Gengörü’den yeni öğretim yılı mesajı
Bahattin Gengörü’den yeni öğretim yılı mesajı admin
Bu içerik 64 kez okundu.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı için bir mesaj yayınlandı. Mesajında Gengörü, ”Yeni bir eğitim öğretim yılına başlarken sevgili öğrencilerimizi, saygıdeğer meslektaşlarımı ve kıymetli velilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Küresel ölçekte yaşanan salgının olumsuz etkilediği yaşamın normalleşmesi; gençlerimizin alması gereken eğitimin daha fazla aksamaması için alınan karar ve tedbirler çerçevesinde 1-3 Eylül tarihlerinde 1164 anaokulu/anasınıfı ve 1571 ilkokul 1. sınıf öğrencilerimize uyum haftası kapsamında okullarımızı açıyoruz. Ardından ülkemizin her yerinde olduğu gibi ilçemizde de resmi ve özel olmak üzere 1715 öğretmenimiz ve 20 bin öğrencimiz ile birlikte tüm okul ve kademelerde 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı’nı 6 Eylül 2021 tarihi itibariyle yüz yüze başlatıyoruz.

 

Zihinlerin inşası,

gönüllerin ihyası

 

Uzak kaldığımız eğitim yuvası okullarımıza tekrar kavuşmanın mutluluğu içinde ilk adımını atacağımız yeni eğitim-öğretim yılının gençlerimize, geleceğimize hayırlı olmasını; bu sürecin sağlıklı ve huzur içinde başarıyla tamamlanmasını temenni ediyorum. Ayrıca bize emanet edilen gençlerimizin daha temiz, daha sağlıklı ve daha güvenli ortamlarda, gönül rahatlığıyla eğitim alabilmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışan, büyük bir çaba içinde hazırlık yapan ilçemizin değerli eğitim kadrosuna teşekkür ediyorum.

 

Zihinlerin inşası ve gönüllerin ihyası gibi kutsal bir görevle çıktığımız bu yolculukta birlikte yol yürüyeceğimiz eğitimin öncüleri öğretmenlerimize sağlık, afiyet ve başarılar diliyorum. Her birine ayrı ayrı, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Hepimizi derinden etkileyen bu olumsuzlukların, can sıkıcı belirsizliklerin son bulacağını, özlem duyduğumuz sağlıklı ve güzel günlerimizin geri geleceğini ümit ederek girdiğimiz bu yeni dönemin ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”