Advert

AK Parti’den 30 ilçede eş zamanlı toplantılar

AK Parti’den 30 ilçede  eş zamanlı toplantılar
AK Parti’den 30 ilçede  eş zamanlı toplantılar admin
Bu içerik 49 kez okundu.

AK Parti İzmir’in Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantıları, 30 ilçede eş zamanlı gerçekleştirildi. İl Başkanlığı’nın organizasyonu ile Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar, Cemal Bekle ve Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı da çeşitli ilçelerin toplantılarına katıldı.

 

Menemen ve Ödemiş ilçelerinin Danışma Meclisi Toplantıları’na katılarak önemli mesajlar veren İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir’in tüm ilçelerinde millete hizmet yoluna baş koyanların bir arada olduğunu belirterek şunları söyledi: “Bizi yıldırma, korkutma tehditleri savuranlar, bu tabloyu görmeli ve haddini bilmeli. Aynı yere yumruk vurmak budur. Vatanına ve milletine hizmet sevdası budur. Yunus Emre’lerin yolunda olanı, ‘gönüller yapmaya gelenleri’ Allah’ın izni, milletimizin desteği ile hiç kimse yolundan edemez. 2023 ve 2024’te bunu bir kez daha görecekler. Bugün İzmir’de yakaladığımız bu güçlü birliktelik, yeniden iktidarın ve ardından yerelde yakalayacağımız başarının ayak sesleridir” diye konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan

6 Kasım’da İzmir’de

 

Önce Menemen Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katılan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi: “Yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. 30 ilçemizde davamıza baş koyanlar olarak tek vücuduz. 20 yıldır bitmeyen coşku ve heyecanımız, katlanarak büyüyor. İnşallah 6 Kasım’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’e gelecek. Cumhurbaşkanımızın her İzmir’e gelişiyle yeni bir proje, yatırım hayata geçti. Yine öyle olacak çünkü AK Parti liderinin izinde, laf üreten değil; iş üreten bir partidir. Bu ülkenin sözünün eri bir lideri, Cumhurbaşkanı vardır.”

 

“Ödemiş’te emaneti geri alacağız”

 

AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı Genişletilmiş Danışma Toplantısı’na AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş, AK Parti il başkan yardımcıları ve partililer katıldılar. Rüya Düğün Salonu’nda gerçekleşen danışma toplantısında bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ödemiş Mehteran Takımı’nın gösterisi yer aldı.

 

Ödemiş Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaklaşık 3000 kişilik coşkulu kalabalığa seslenen AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Ödemiş’te bir araya gelen bu coşkulu kalabalık gösteriyor ki sırtımız yere gelmez. Başkalarının genel kurullarında yapamadığını biz, İlçe Danışma Meclisi Toplantıları’nda yapıyoruz. Liderimizin kararlılığı, bitmek bilmeyen millet ve hizmet aşkının izinde yürümek böyle olur. Bu heyecanı bize oy versin vermesin her vatandaşımıza dokunarak diri tutacağız.

 

Birileri suyu krize dönüştüredursun biz, Ödemiş’te 170 bin kişiye içme suyu sağlayacak ve 15 bin dekar alanı sulayacak Rahmanlar Barajı gibi büyük bir yatırımı gerçekleştirirken, toplu konutları yaparken, insanımızı doğalgazla buluştururken nasıl tek derdimiz vatandaşımıza hizmet ise bundan sonra da böyle olacak. 2.5 yıl kaldı, Ödemiş’te emaneti geri alacağız. Bizi yıldırmak, korkutmak tehditleri savuranlar bu tabloyu görsün. Görsün ve anlasın. Milletin olduğu yerde korkuya ve yılgınlığa yer olamaz! Yunus Emre’nin dediği gibi biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için. Dostun evi gönüllerdir. Gönüller yapmaya geldik” ifadelerini kullandı.

 

“Hiçbir teşkilat yapamaz”

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, partisinin Ödemiş’teki danışma toplantısında yaptığı konuşmasında şunları kaydetti: “AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı olarak bir ilçe danışma yapıyorsunuz 3000 kişiyle, bunu hiçbir teşkilat yapamaz. Bugün İzmir’de tarihi bir günü yaşıyoruz. Eş zamanlı 30 ilçede, bir günde 30 tane ilçe meclisi toplantısı yaptık. Hep beraber bir ilke imza attık. İl kongrelerinden daha çok 2000-3000 kişiyle ilçe danışma meclisi yapıyoruz. Bu nasıl oluyor? Sizlerin gayretiyle, sizlerin çalışmasıyla, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize verdiği güç ile oluyor. Ödemiş, rekor üzerine rekor kırdı. Ödemiş, çalışmalarında birinci geldi. Şu anda 3500 üyeyle Ödemiş zirvede ve zirveyi bırakmaya da niyeti yok.

 

Ödemiş’e bugüne kadar sayısız hizmetler, AK Parti hükümeti tarafından gerçekleştirildi. Ödemiş’e modern bir hastane kazandırdık. Bu da yetmedi. Doğalgaz da oldu. Toplu konutlar ise yakında. Ödemişliler, artık bu evlerde rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayacaklar. Hizmetlerimiz, asla bunlarla

sınırlı değil. Biz, hizmet için çalışıyoruz.”

 

“2023 hedeflerine emin adımlarla…”

 

AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocaağa, “Gerek yakın coğrafyamızda gerekse dünya genelindeki tüm zulümlere karşı çıkan, ‘Dünya 5'ten büyüktür’ anlayışıyla hak ve adalet çağrısı yapan tek lider, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Oturmuş olduğu her masada güçlü ve cesur kararlar alan Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik duran bir halk ve dimdik duran AK Parti teşkilatları bulunmaktadır. Onu daha güçlü kılmak için, yarınlarımızın çok daha iyi olması için çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız.

 

Her alanda ülkemize çağ atlatan partimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlerken biz de teşkilat mensupları olarak çalışmalarımıza İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli öncülüğünde birlik ve beraberlik içerisinde, durmadan, usanmadan, yorulmadan devam ediyoruz. Biz sahadayız çünkü siyaseti ve hizmeti millete rağmen değil, milletimizin yanında ve milletimizle birlikte yapıyoruz” dedi.

 

“Birinciliği bırakmayacağız”

 

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen de Ödemiş İlçe Teşkilatı olarak İzmir iline bağlı en çok üye sayısına ulaşan bir teşkilatın başkanı olmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Birinciliği bırakmayacağız, sonuna kadar sürdüreceğiz. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nü getirdik, Sağlık Fakültesi’ni getirdik, durmuyoruz. Zafer Mahallemize 26 derslik okul yaptık,  yapmaya da devam edeceğiz. Biz, AK Parti için gecemizi gündüze katmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Bundan hiç yılmadan, yorulmadan değerli hemşerilerimizle kucaklaşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yapılan Genişletilmiş Danışma Meclis Toplantısı, partiye yeni katılanlara AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli tarafından rozet takılması ile sona erdi.

 

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe