Advert

MHP, Kiraz’ın muhtarıyla buluştu

MHP, Kiraz’ın muhtarıyla buluştu
MHP, Kiraz’ın muhtarıyla buluştu admin
Bu içerik 52 kez okundu.

2 Ekim Cumartesi(bugün) saat 10.00’da Kiraz Şehit Birol Uysal Parkı’nda Kiraz’ın mahalle muhtarları ile bir araya gelen MHP Kiraz ilçe yönetimi, muhtarların mahallelerindeki sıkıntılar ile bilgi aldı.

Saat 10.00’da başlayan toplantıya, MHP Genel Sekreter Yardımcısı, MHP MYK üyesi ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu katıldı. Toplantı açılış konuşmasını yapan Kiraz MHP İlçe Başkanı Musa Özdemir, “Muhtarlarımıza yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederim. Bu toplantının ilçemize ve mahallelerimize katkı sağlamasını temenni ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz” dedi. Başkan Özdemir’in ardından konuşma yapan Tamer Osmanağaoğlu şunları kaydetti;

“Çok değerli misafirler, hepiniz hoş geldiniz. Asıl amacımız siyasi nutuklar çekip aranızdan ayrılmak değildir. Kiraz’ımızda ve mahallelerimizde ne sıkıntımız var, bunları konuşmak çözüm üretmek için buradayız. Ben sizin içinizden birisiyim. Muhtarlarımız halkla iç içe olan, halk ve siyasetçi arasında köprü olan, adaletli davranmanın nasıl olacağını gösteren, umudun kapısını açan kişilerdir. Muhtarlarımızdan gelen her sese kulak vereceğiz. Muhtarlarımıza her zaman destek vereceğiz ve onların yanında olacağız.

Hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum”.

Konuşmaların ardından toplantıda yer alan muhtarlarla, mahalleleri ile ilgili sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe