Advert

“Üreticilerin sorunlarını dinleyeceğiz”

“Üreticilerin sorunlarını dinleyeceğiz”
“Üreticilerin sorunlarını dinleyeceğiz” admin
Bu içerik 39 kez okundu.

CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, İzmir’de 30 milletvekilinin katılımıyla ilçe ve köylere ziyaretler yapacaklarını, üreticilerin sorunlarını dinleyeceklerini bildirdi.

CHP'nin 15 ilden 30'a yakın milletvekilinin katılımıyla İzmir İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenlendi. Böke, partililerle İzmir’in sekiz ilçesinde yoğun bir saha çalışması yürüteceklerini, Kiraz, Bayındır, Beydağ, Tire, Kınık, Bergama, Aliağa ve Menemen ilçelerinde ziyaretlerde bulunacaklarını belirterek şöyle konuştu: "Neredeyse 190 köye bizzat her birimiz gideceğiz, çiftçimizle, halkımızla, üreticilerimizle bir araya geleceğiz. Tarımda, üretimde nelere ihtiyaç olduğunu konuşacağız, halkımızın sorunlarını dinleyeceğiz ama en önemlisi halkımızla birlikte bu sorunlara çözüm üreteceğiz ve iktidarımızda yapacaklarımızı birlikte oluşturacağız. Onların taleplerini Türkiye gerçeğine dönüştürmek için omuz omuza mücadelemize devam edeceğiz. En önemlisi, yereldeki iktidar deneyimlerinden edindiğimiz tecrübeleri iktidar olduğumuzda bütün Türkiye’de uygulama vizyonumuzu da konuşma fırsatı yakalamış olacağız."

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de iki günlük programın ana temasının köy ziyaretleri olduğunu ifade ederek, "Çalışma yaptığımız ilçelerde kooperatifleri, odaları ziyaret edeceğiz, merkez mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz" dedi.

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Asıl çamı siz devirmişsiniz”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”
“Ağaçların köklerini talan ettiler”